ART / Oil paintings / Oil painting 12418047
nr 1241 8047
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. Signerad Ã…ke W, with dedication, 64x74 cm,
OIL PAINTING, Signerad Åke W, Med dedikation. Olja på duk, 64x74 cm
Ã…ke Wilhelm Andersson, Swedish painter, born 1922, dead 1988.
700
SEK 1300
Monday Mars 18 2019
at 19:30:24
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.200 kr
Ã…ke Wilhelm Andersson
Read more about Ã…ke Wilhelm Andersson